Rdhomes Falvo, Vomero

  • 75 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero Νάπολη 75 τ.μ. Απέχει 3 χλμ. από το Μουσείο Καποντιμόντε και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Vanvitelli. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 6 άτομα.

Αυτό το κατάλυμα έχει θέα στον κήπο και διαθέτει χώρο καθιστικού, σαλόνι και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Για την εξυπηρέτησή σας, το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 2 χλμ. από την Αίθουσα Τέχνης Palazzo delle Arti Napoli, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Chiesa di Santa Maria della Libera επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 450 μέτρων. Το Καστέλ Σαντ'Έλμο απέχει επίσης 2,1 χλμ. από το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Falcone - Parco Lamaro βρίσκεται σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Rdhomes Falvo, Vomero Νάπολη
La Casa Del Cedro
Τιμή μόνο για κινητά

La Casa Del Cedro

82 μ από το κατάλυμα
USD 173 USD 156
ανά νύχτα
Casa Relais
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Relais

8.9
Έξοχο 32 σχόλια
183 μ από το κατάλυμα
USD 120 USD 108
ανά νύχτα
Green Spera Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Green Spera Apartment

216 μ από το κατάλυμα
USD 142 USD 128
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςIT063049C2USRPSR68
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero περιλαμβάνουν San Lorenzo Maggiore Church, Museo Civico Filangeri καθώς και Chiesa di Santa Maria della Libera.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero θα είναι 151€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Rdhomes Falvo, Vomero περιλαμβάνουν Hachi Ristorante Giapponese και Puok Burger Store και απέχουν μόνο 11 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 75 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Rdhomes Falvo, Vomero Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο